Teknoloji

Xiaomi Mi Watch ve Lite Türkiye fiyatı belli oldu

Bütçe dostu ürünleriyle popülerlik kazanan Xiaomi, yeni akıllı saatlerini Türkiye pazarına sundu. Xiaomi Mi Watch ve Mi Watch Lite Türkiye fiyatı da böylece belli oldu. Mi Watch; 1.099 TL, Mi Watch Lite ise 599 TL fiyat etiketiyle tüketici karşısına çıktı.

Xiaomi Mi Watch ve Mi Watch Lite özellikleri ve farkları ne?

Xiaomi’nin Türkiye’de 1.099 TL fiyat etiketiyle satışa sunduğu Mi Watch modeli; 1,39 inç renkli ve AMOLED ekranla tüketicinin karşısına çıkıyor. Bu ekranın parlaklığı 450 nit değerinde olurken, çözünürlük değeri ise 454×454 piksel oldu.

Xiaomi Mi Watch Türkiye fiyatı

Xiaomi Mi Watch pili ise 420 mAh kapasiteye sahip ve 16 gün kullanım ömrü sunuyor. Aynı zamanda cihaz, Android tabanlı WearOS ile raflarda yerini aldı. Akıllı saat; bazı yeni nesil rakiplerinde de olduğu gibi kandaki oksijen değerini, nabız değerlerini ölçebiliyor ve uyku takibi yapabiliyor.

Xiaomi Mi Watch Lite

Şirketin diğer yeni akıllı saatinde, Xiaomi Mi Watch Lite Türkiye fiyatı ile de anlaşıldığı gibi, bazı özelliklerden feragat edildi ve daha uygun bir fiyatla piyasaya sürüldü. Lite modelin ekranı; 1,4 inç büyüklüğünde, 320×320 piksel çözünürlüğünde ve LCD panele sahip. Cihazın pili ise 230 mAh kapasiteye sahip ve 9 gün kullanım ömrü sunuyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu