Teknoloji

Xiaomi Mi Watch tanıtım tarihi açıklandı

Xiaomi Mi Watch tanıtım tarihi için yapılan planın detayları belli oldu. Mi Band ailesi ile akıllı bileklik piyasasında başarılı bir imaj çizen Çin markası, daha önce karşımıza Amazfit akıllı saat modeli ile de çıkmıştı.

Xiaomi Mi Watch tanıtım tarihi belli oldu

Çinli ekip, yeni cihazı adına Google’ın WearOS altyapısını kullanarak “Mi Wear” adında bir işletim sistemi kullanmayı planlıyor. Bunun dışında Xiaomi, kendi akıllı saatini 5 Kasım 2019 tarihinde Çin’de düzenlenmesi planlanan etkinlikte tanıtacak.

Mi Watch cihazına ek olarak kullanıcılara 108 Megapiksel kameralı Mi CC9 Pro ile Mi TV 5 serisini anlatacak olan Xiaomi, Mi Watch özellikleri hakkında konuştu.

Xiaomi Mi Watch tanıtım tarihi

Gücünü kendi yongasından alacak olan akıllı saat, eSIM kart altyapısı, 4G LTE ağ bağlantısı, çok fonksiyonlu kablosuz iletişim alanı desteği (NFC) ve akıllı sesli asistan sistemi eşliğinde donatılacak.

Eylül ayında “Millennium MIX ALPHA”, “Mi MIX Alpha” ve “Mi Watch COLOR” için patent alan teknoloji firması, Huami teknolojisini kullanan giyilebilir teknolojiler satıyor. Firma pazarlama çalışmalarına devam ediyor.

Xiaomi Mi Watch özellikleri

Xiaomi ekibinin yeni akıllı saatini nasıl buldunuz? Siz olsanız satın alır mısınız?


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu