Teknoloji

Xiaomi Mi TV Stick inceleme

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her cihazda olduğu gibi TV’ler de akıllı hale geldi. Sizler için standart TV modellerini akıllı hale getiren Xiaomi Mi TV Stick inceleme videosu hazırladık.

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Xiaomi Mi TV Stick incelemesi ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi Mi TV Stick‘e bu linkten ulaşabilirsiniz.

Akıllı TV modellerinde Android TV, webOS, HarmonyOS ve Tizen gibi birçok farklı işletim sistemi kullanılıyor. Kullanılan işletim sistemleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Android TV, cihazınıza Google Play Store’da bulunan neredeyse tüm uygulamaları yükleme imkanı sunuyor. Ayrıca diğer işletim sistemlerine göre daha esnek ayar seçeneklerine sahip olan Android TV, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.

Android 9.0 işletim sistemiyle gelen Xiaomi Mi TV Stick, küçük boyutları ve diğer teknik özellikleriyle dikkat çekiyor. Gücünü 4 adet Cortex-A53 çekirdeğe sahip işlemciden alan modelde Mali-450 grafik arabirimi bulunuyor.

1 GB RAM ve 8 GB depolama alanıyla karşımıza çıkan model, kullanışlı bir arayüzle karşılıyor. Donanım ve yazılım uyumluluğu sayesinde kullanım deneyimi bakımından rakiplerini geride bırakan Mi TV Stick, düzenlenebilir arayüzü ve barındırdığı Chromecast sayesinde tercih listesinin üst sıralarında yer almayı başarıyor.

Xiaomi Mi TV Stick‘e bu linkten ulaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu