İnternet

Vodafone’dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi

Vodafone, abonelerine Wi – Fi üzerinden arama şansı sunan bir özellik hazırladı. Vodafone aboneleri Wi- Fi üzerinden arama özelliğini kullanarak telefonun çekmediği yerlerde bile kolayca iletişime geçebiliyor. Bu özellik üzerinden Vodafone bir de kampanya hazırladı. Bu yazımızda Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, Wi – Fi arama teknolojisini bir süre önce hayata geçirdi. Abonelerinin dijital dünyanın olanaklarından faydalanması için her türlü yeniliği sağlayan Vodafone, bu yeni özellik üzerinden hazırladığı kampanya sayesinde Vodafone aboneleri arasında Wi – Fi aramasını yaygınlaştırmayı amaçladı.

VODAFONE’ DAN MÜŞTERİLERİNE 1 AY SINIRSIZ Wİ-Fİ İLE ARAMA HEDİYESİ NEDİR?

Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Wi – Fİ araması kullanan abonelere, bu arama özelliği üzerinden 1 ay ücretsiz konuşma hakkı verilecek.

Vodafone abonelerinin Wi – fi arama özelliğini daha yaygın şekilde kullanmasını amaçlayan bu kampanya kapsamında Vodafone aboneleri, Wi – fi arama özelliğini kullanarak kampanyaya dahil olma ve ücretsiz Wi – fi arama hakkı kullanma şansına sahip olacaktır.

VODAFONE’ DAN MÜŞTERİLERİNE 1 AY SINIRSIZ Wİ-Fİ İLE ARAMA HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilir; Vodafone tarafından 2017 yılından bu yana sunulan Wi – Fi arama özelliğinin daha yaygın şekilde kullanılabilmesi için abonelere 1 aylık ücretsiz kullanım hakkı verilmektedir.

Vodafone aboneleri, telefonlarından Wi – Fi arama özelliğini aktif hale getirdikten sonra kampanyadan 1 ay ücretsiz arama hakkını kullanmaya başlayabilir. Wi – Fi bağlantısı üzerinden arama yapan Vodafone aboneleri, otomatik olarak ücretsiz aram hakkını kullanabilirler.

VODAFONE’ DAN MÜŞTERİLERİNE 1 AY SINIRSIZ Wİ-Fİ İLE ARAMA HEDİYESİ DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmıştır.
  • Kampanya kapsamında Wi – Fi araması yapan tüm abonelere 1 ay kullanabilecekleri ücretsiz arama hakkı sunulmaktadır.
  • Vodafone abonelerinin Wi – Fi araması yapabilmesi için telefonlarında Wi – fi arama özelliğinin olması gerekir.
  • Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesini kullanmak için Vodafone abonelerinin herhangi bir uygulamaya ihtiyacı yoktur.
  • Wi – fi aramasını etkin hale getiren Vodafone aboneleri, 1 ay boyunca tüm Vodafone abonelerini ücretsiz olarak sınırsız arama hakkına sahip olurlar.
  • Vodafone, Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi kampanyası ile Wi – fi arama uygulamasını daha yaygın hale getirmeyi amaçlamaktadır.
  • Vodafone, Vodafone’ dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi İle Arama Hediyesi ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu