İnternet

Vodafone Yaz Tatilinde İnternetsiz Kalmayın! 10 GB İnternet 19 TL

Vodafone yaz aylarında abonelerini internetsiz bırakmamak için oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında 10 GB internet aylık 19 TL’ ye verilecek. Bu yazımızda Vodafone Yaz Tatilinde İnternetsiz Kalmayın! 10 GB İnternet 19 TL başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone abonelerinin internetsiz kalmaması için her zaman farklı kampanyalar ile karşılarına çıkıyor. Bedava internet kampanyalarının yanı sıra yüksek tutarlı internetleri de düşük fiyatlara sunarak abonelerinin internetsiz kalmamasını sağlıyor.

VODAFONE YAZ TATİLİNDE İNTERNETSİZ KALMAYIN! 10 GB İNTERNET 19 TL

Vodafone abonelerinin yaz aylarında internetsiz kalmaması için oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırlandı. Vodafone, yaz aylarında zamanının çoğunu dışarıda çıkardığı için cepten internet kullanımını artıran aboneleri için uygun fiyata yüksek internet paketleri hazırladı.

Hazırlanan internet kampanyası kapsamında Vodafone aboneleri 10 GB interneti 19 TL’ ye alabilecek. Hazırlanan uygun internet tarifesi 10 gün geçerli olacak. Vodafone tarafından hazırlanan 10 GB 19 TL kampanyası, faturasız hat kullanıcıları tarafından kullanılabilmektedir.

VODAFONE YAZ TATİLİNDE 10 GB İNTERNET 19 TL KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası, faturasız Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 10 gün geçerli 10 GB internet paketi 19 TL’ ye alınabilmektedir.

Vodafone yaz tatilinde 10 GB internet 19 TL kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, hatlarına yükleyecekleri TL üzerinden 10 GB internet paketini satın alma hakkına sahip olacaktır.

VODAFONE YAZ TATİLİNDE 10 GB İNTERNET 19 TL KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası, tüm faturasız Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında abonelere verilecek 10 GB internet 19 TL ücretle sunulmaktadır.
 • Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyasından verilecek 10 GB internet 10 gün boyunca geçerlidir.
 • Vodafone aboneleri, Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası kapsamında üst üste en fazla 10 kez faydalanabilir.
 • Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyasından kazanılan 10 GB internet paketi bittiğinde aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası kapsamında alınan 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyasından yararlanmak için 4,5 G uyumu sim kart kullanıyor olması gerekir.
 • Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Vodafone aboneleri kara ya da gri listede olmaları durumunda kampanyadan yararlanma hakkına sahip olmazlar.
 • Vodafone, Vodafone Yaz Tatilinde 10 GB İnternet 19 TL kampanyası kapsamında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu