İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan

Vodafone, internet tutkunu abonelerine bedava internet hediye etmek için oldukça eğlenceli bir yöntem kullanıyor. Vodafone aboneleri, Vodafone Seviyorum İnterneti Testi sayesinde 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyor. Bu yazımızda Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, abonelerine bedava internet vermek için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Bu kapsamda hazırlanan özel bir test üzerinden aboneler hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip oluyor.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası, Vodafone abonelerine sunulmuş bir test kampanyasıdır. Vodafone tarafından hazırlanmış olan testi yapan aboneler, hem eğlenceli vakit geçirerek nasıl bir internet kişiliğine sahip olduklarını öğrenebilir, hem de 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip olabilir.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NASIL YAPILIR?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası nasıl yapılır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

Vodafone seviyorum interneti testini çözmek için hazırlanmış internet sitesine gidilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi için TIKLAYIN

Siteye girildikten sonra ekrana gelen karakterin altında yer alan “Teste Başla” butonuna tıklanır.

Teste başladıktan sonra abone ekrana gelen sorulara cevap verir. Her soru cevaplandığında altta yer alan “Devam” butonuna basılması gerekir. Bazı sorularda birden fazla şık seçmek gerekir.

Testte belirli bir süre ilerledikten sonra ekrana gelen karakter, aboneye teste devam edip etmeyeceğini sorar. Teste devam etmek istemeyenlere internet karakteri analiz sonuçları gösterilir. Teste devam etmek isteyenler ise “Teste Devam Et” butonuna basmalıdır.

Teste devam eden aboneler, bir sonraki ekranda cep telefonu numaralarını yazarak teste devam eder. Bu aşamadan sonra 3 GB kazanma hakkı verilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasından 3 GB internet kazanmanın yanı sıra 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için hazırlanmış çekilişe katılma hakkı da verilir.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ TESTİ İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası vodafone tarafından hazırlanmış bedava internet kampanyalarından birisidir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasına sadece Vodafone abonelerinin değil diğer operatör abonelerinin de katılma hakkı bulunur.
 • Testte yer alan soruları cevaplayan aboneler 3 GB internet kazanma şansına sahip olur.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında testi çözen aboneler, ekstradan 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için çekilişe katılma hakkına da sahip olacaktır.
 • Teste katılan aboneler istedikleri zaman testi bırakabilir.

 • İsteyen aboneler testten sadece internet kişilik sonucunu öğrenerek ayrılabilir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası, abonelere bedava internet sunmak ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır.
 • Vodafone, Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan testini istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 3 GB internet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internetin bitmesi sonucunda aboneler bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Vodafone, resmi sitesi üzerinden yaptığı bu test sonucunda abonelerin bilgilerini herhangi bir kişi ile paylaşmamaktadır.

 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasından kazanılan 3 GB internet paketi sadece 1 günlüktür. Gün sonunda kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında farklı operatörlerden katılım sağlayan aboneler, hediye kazandıktan sonra Vodafone abonesi olurlarsa 3 GB interneti 1 ay boyunca kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında aboneler hat başına sadece 1 kere teste katılma hakkına sahip olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu