İnternet

Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone, faturalı hat alan yeni abonelerine yönelik oldukça dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone faturalı hat alan yeni abonelere hoş geldin hediyesi olarak 5 GB bedava internet verilecek. Bu yazımızda Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, var olan aboneleriyle birlikte yeni abonelerini de mutlu etmek için sürekli olarak yeni kampanyalar hazırlıyor. Faturasız hat alan yeni aboneleri için hazırladığı kampanya ve hediyesi ile dikkat çeken Vodafone, şimdi de faturalı yeni hat sahiplerine yönelik bir hoş geldin kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında yeni faturalı hat alan abonelere aylık 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB bedava internet hediye edilecek.

VODAFONE FATURALIYA HOŞ GELDİN 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone yeni faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya üzerinden Vodafone faturalı hatlardan birisine sahip olan yeni abonelere aylık 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca bedava internet hediye edilir. Vodafone faturalı yeni hat abonelerine yönelik bu kampanya sayesinde aboneler toplamda 60 GB bedava internet kazanmış olur.

VODAFONE FATURALIYA HOŞ GELDİN 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NASIL KULLANILIR?

Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için sadece yeni faturalı abone olmak yeterlidir. Bu kampanyadan ister uyumlu tarifeleri ister RED tarifelerini seçsin hiç ayırt etmeksizin tüm yeni faturalılar yararlanabilir.

Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında 5 GB internet hediyesi almak için yeni abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirmesi gerekir. Uygulama mağazası üzerinden gerçekleştirilecek indirme işleminin ardından sisteme giriş yapan yeni aboneler, Ek Paketler bölümü üzerinden hediye internetlerini alabilirler.

VODAFONE FATURALIYA HOŞ GELDİN 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına nasıl katılırım sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;

 • Yeni bir Vodafone faturalı hat satın alarak
 • Numara taşıma yolu ile faturalı Vodafone abonesi olarak
 • Faturasız Vodafone abonesiyken yeni müşteri alan faturalı tarifelere geçiş yaparak

Bu yöntemlerden birisini kullanarak yeni faturalı hat abonesi olan tüm Vodafone’ lular hediye 5 GB internet kazanma şansına sahip olacaktır. Kampanya 12 ay boyunca her ay düzenli 5 GB internet sunar. Bu sayede yeni faturalı hat aboneleri toplamda 60 GB bedava internet kazanmış olurlar.

VODAFONE FATURALIYA HOŞ GELDİN 5 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası sadece yeni faturalı hat aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılma hakkı kazanmış abonelere aylık 5 GB bedava internet verilir.
 • 12 ay boyunca geçerli olacak kampanya üzerinden toplamda 60 GB internet kazanılmış olur.
 • Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından yararlanacak abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasına girerek “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapmaları yeterli olacaktır.
 • Vodafone abonelerine gelen bilgilendirme SMS’ i sonrasında bedava internet kullanım hakkı başlar.
 • Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 12 ay geçerlidir. Kampanyadan kazanılan bedava internet hakkı her ay otomatik olarak yenilenir.
 • 12 aylık kullanım süresinin sona ermesiyle birlikte aboneye bilgilendirme SMS’ i gönderilir.
 • Kampanyadan kazanılan internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Vodafone yeni faturalı hat aboneleri, kazandıkları bedava internet hakkını üçüncü kişilere devredemezler.
 • Vodafone, Vodafone Faturalıya Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu