vivo iQOO 3 Neo 5G özellikleri şaşırttı: 144 Hz ekran
7 Eki, 2020 21:56 tarihinde eklendi

vivo iQOO 3 Neo 5G özellikleri şaşırttı: 144 Hz ekran

vivo iQOO 3 Neo 5G özellikleri şaşırttı: 144 Hz ekran

vivo iQOO 3 Neo 5G özellikleri ortaya çıktı. 23 Nisan’da tanıtılacak olan telefon, sahip olduğu özelliklerle adından söz ettirecek. Performans canavarı olarak nitelendirilen telefon, 144 Hz yenileme hızına sahip ekranla dikkat çekecek.

Yüksek performansa sahip modelleriyle dikkat çeken vivo, 5G destekli bir cihazı kullanıcılarla buluşturacak firma, işlemci konusunda da en yüksek performansa sahip modeli seçti..

vivo iQOO 3 Neo 5G özellikleri

Oyun oynamak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan vivo iQOO 3 Neo 5G, sahip olduğu tasarımla adından söz ettirecek. Oyun için ihtiyaç duyulan işlemci ve ekran kalitesine sahip olan telefonun bazı özellikleri duyuruldu.

Telefonun ekranı boyut ve çözünürlük bilgisi henüz paylaşılmadı. Ancak telefonun ekranı 144 Hz yenileme hızına sahip olacak. Bu da günümüzdeki amiral gemisi modellerin 120 Hz yenileme hızından daha iyi olduğu görülüyor. Oyun oynarken akıcılık için yüksek yenileme hızları gerekiyor.

vivo iQOO 3 Neo 5G

Telefon gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak. 2.84 GHz temel çalışma hızına sahip olan işlemci, 7 nm fabrikasyon süreciyle üretildi. Ayrıca grafik birimi için de Adreno 650 bulunuyor.

RAM ve depolama miktarı da paylaşılmadı. Ancak depolama teknolojisinin UFS 3.1 olduğu, paylaşılan posterle ilan edilmiş oldu. Bu özellik de oyunların daha hızlı oynanmasını sağlayacak. Oyun açılış süresi de bir hayli düşecek.

Telefona ait bütün detaylar 23 Nisan’da yapılacak olan tanıtımla belli olacak. Siz şimdiye dek ortaya çıkan özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz?Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *