Teknoloji

Uzayan ekranlı telefon Oppo X’e Tom Ford imzası

Oppo yakın zaman önce uzayan ekranlı telefon modelini tanıtmıştı. Bunun ardından LetsGoDigital tarafından yeni bir versiyonu ortaya çıktı. Lüks markalardan birisi olan ve aynı zamanda ABD’li moda tasarımcısı Tom Ford imzalı olarak tekrar karşımıza çıkan Oppo’nun uzayan ekranlı telefonu, gerçekten dikkat çekebilecek gibi duruyor. Ancak fiyatı da bir o kadar yüksek olacağı için ‘sınırlı sayıda’ üretilmesi de oldukça muhtemel.

Tom Ford imzalı Oppo’nun uzayan ekranlı telefonu

Bildiğiniz gibi Oppo X 2021 olarak karşımıza çıkan şirket farklı bir alternatif sunmuştu. Şimdi ise LetsGoDigital tarafından ortaya çıkartılan basın görsellerinde bu telefonun ABD’li ünlü moda tasarımcısı Tom Ford imzalı bir versiyonu işaret ediliyor. Telefon oldukça premium duruyor ve arka tarafta “Oppo X Tom Ford – Design for concept Shakira” imzası bulunuyor. Aynı zamanda telefonun arka kısmında üçlü bir kamera kurulumu yer alıyor.

Tom Ford imzalı Oppo-nun-uzayan- ekranli- telefonu-00

Tasarımsal açıdan oldukça iyi görünen telefonun, arka tarafında deri detaylar bulunuyor. Zaten oldukça pahalı olması beklenen bu telefonun Tom Ford versiyonu çok daha yüksek fiyatlı olacak gibi duruyor. Elbette çıkarsa. Telefonun henüz çıkıp çıkmayacağı belli değil ancak oldukça şık göründüğü kesin. Oppo’nun Tom Ford tasarımıyla karşımıza çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu