İnternet

Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan

Turkcell, tüm uygulamaları üzerinden bedava internet vermeye devam ediyor. Bu uygulamalardan birisi de Turkcell TV uygulaması. Turkcell aboneleri, hazırlanmış kampanya kapsamında TV uygulamasını kullanarak televizyon izlediğinde bedava internet kazanacak. Bu yazımızda Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyasının detaylarını paylaşacağız.

Turkcell, televizyon izlemeyi seven ve her ortamda televizyonunu yanında taşımak isteyen aboneleri için oldukça beğenilen bir uygulama hazırladı. Turkcell TV uygulaması sayesinde aboneler hemen her yerde televizyon izlemenin tadını çıkartabilirler. Turkcell TV kullanıcıları izlemeleri karşılığında bedava internet kazanma şansına da sahiptir.

TURKCELL TV UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Turkcell TV uygulaması, Turkcell’ in televizyon izlemeyi seven abonelerine sunduğu uygulamalardan birisidir. Turkcell TV uygulaması sayesinde 110’ dan fazla yerli ve yabancı kanalı izlemek mümkündür. Turkcell TV uygulamasını ücretli olarak kullanan aboneler hem istedikleri zaman televizyon izleme şansına sahip olurlar hem de internet kazanma hakkı kazanırlar.

Turkcell TV uygulaması, Turkcell’ in internet sitesinde yer alan üst menüden “Ürün ve Hizmetler” yazan bölüme girilir. Bu bölümden “ servisler” sekmesine tıklanır ve açılan sayfa üzerinden “Turkcell TV+” sayfasına girilerek detaylı bilgi alınabilir.

TURKCELL TV UYGULAMASINDAN 25 DK TV İZLE 3 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyası, Turkcell TV uygulaması kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell TV uygulaması üzerinden televizyon izleyen tüm aboneler bedava internet kazanma şansına sahip olacaktır.

Turkcell TV uygulaması kullanan aboneler, uygulama üzerinden 25 dakika boyunca izleyecekleri televizyon karşılığında 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip olurlar. Bu sayede aboneler hem televizyon izleyerek eğlenceli vakit geçirebilir hem de bedava internet sahibi olabilir.

TURKCELL TV UYGULAMASINDAN 25 DK TV İZLE 3 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle Turkcell TV uygulamasını yüklemesi gerekir.
  • Turkcell TV uygulaması, ücretli olarak sunulmakla birlikte bazı tarifelerde abonelere ücretsiz olarak verilmektedir.

  • Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında Turkcell TV uygulamasını kullanan ve uygulama üzerinden 25 dakika televizyon izleyen aboneler 3 GB bedava internet kazanır.
  • Kampanyadan kazanılmış olan 3 GB internet 1 ay boyunca geçerlidir.
  • Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyasından verilen bedava internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılmış olan 3 GB internetin üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell TV Uygulamasından 25 DK TV İzle 3 GB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü kampanya değişikliği, durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu