İnternet

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet

Türk Telekom oyun seven aboneleri için oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında ev interneti kullanan Türk Telekom abonelerine bol hediyeli fiber internet fırsatı sunulacak. Bu yazımızda Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, tüm abonelerine olduğu gibi oyun seven aboneleri için de farklı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan kampanyalardan birisi de Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyası oldu.

TÜRK TELEKOM’DAN OYUN SEVERLERE BOL HEDİYELİ FİBER İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyası, evde fiber internet kullanan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında hızı 100 Mbps’ ye kadar olan limitsiz ev interneti kullanan abonelere çok özel hediye fırsatı sunulmaktadır.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasına katılacak olan abonelere, satın alacakları fiber internet paketi karşılığında Play Store’ da bulunan seçili oyunlardan her ay 1 tanesini ücretsiz olarak sunmaktadır.

TÜRK TELEKOM’DAN OYUN SEVERLERE BOL HEDİYELİ FİBER İNTERNET NASIL ALINIR?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasına katılmak ve bol hediyeli fiber internetten yararlanmak için abonelerin öncelikle 20 Mbps – 100 Mbps arasında değişen fiber internet paketlerinden birisini alması gerekir.

Türk Telekom fiber internet alan aboneler, evde internet kullanımları karşılığında Play Store’ da geçerli belirlenmiş oyunlardan her ay bir tanesini ücretsiz olarak alma hakkına sahip olur. Bunun yanı sıra abonelere birbirinden ilgi çekici hediyeler de verilecektir.

TÜRK TELEKOM FİBER İNTERNET HEDİYELERİ NEDİR?

Türk Telekom fiber internet hediyeleri şu şekilde sıralanır;

  • Google Play Store üzerinden belirlenmiş oyunlardan her ay 1 tane ücretsiz alma hakkı
  • Free to Play paketleri ve oyuncu ekipmanları arasından seçilecek bir üründe 100 TL’ lik Play Store Cüzdan Kodu
  • Dijital elektronik mağazası Gold Master Home’ da geçerli %55 indirim ve ücretsiz kargo fırsatı

Söz konusu hediyelerden faydalanma hakkına sahip olmak isteyen Türk Telekom abonelerinin en fazla 100 Mbps hıza sahip fiber internet paketlerinden birisini satın alması ve bu paketi kullanmak için 24 ay taahhüt sunması gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM’DAN OYUN SEVERLERE BOL HEDİYELİ FİBER İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanan bir kampanyadır.
  • Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle fiber internet kullanması gerekir.
  • Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasına katılmak için en fazla 100 Mbps hıza sahip internet almak gerekir.
  • Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasına katılmış abonelerin her ay bilgisayar, Mac ve oyun konsollarında geçerli ücretsiz oyunlardan bir tane alma hakkı bulunmaktadır.
  • Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasına katılan abonelerin diğer hediyelerden sadece bir defa yararlanma hakkı bulunmaktadır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu