İnternet

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Anneler Günü Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone, her özel günde abonelerine birbirinden güzel hediye kampanyaları hazırlıyor. Anneler gününe sayılı günler kala yeni bir kampanya haberi geldi. Bu yazımızda Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Anneler Günü Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

GSM operatörleri ülkemiz için önemli olan tüm günlerde abonelerine internet hediye ediyor. Bu günlerden birisi de Anneler Günü.  Anneler gününe özel Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’ dan yine internet hediye kampanya haberleri gelmeye başladı.

TÜRK TELEKOM, TURKCELL, VODAFONE ANNELER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Anneler Günü Hediye İnternet Kampanyası, GSM operatörlerinin anneler gününde abonelerine verdikleri hediyelerin yer aldığı kampanyadır. Bu kampanya kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri birbirinden güzel hediyelerin sahibi olma hakkını kazanırlar.

Operatörler, abonelerine anneler gününde genel olarak bedava internet hediye eder. Bunun yanı sıra indirimli ürünler, alışverişlerde avantaj gibi birçok fırsatı da sunarlar. Operatör aboneleri için en çok hediye kazanılabilen günlerden birisi olarak anneler günü gösterilebilir.

TURKCELL ANNELER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell anneler günü hediye internet kampanyası hazırlayan operatörlerden birisidir. Turkcell Anne Bu Senin İçin adı ile hazırlanan anneler günü kampanyası kapsamında annelere özel tarifeler be birçok indirimli hediye fırsatı sunulmaktadır.

Bu sene de anneler gününe kampanya hazırlayan Turkcell, tüm annelere 1 GB internet hediye edeceğini açıkladı. Turkcell Anneler Günü 1 GB internet hediyesini almak için abonelerin SİM uygulamasını cep telefonlarına yüklemesi ve ardından uygulama içerisinden 1 GB internet hediyesini alması gerekir. Turkcell anneler günü 1 GB internet hediyesi 1 hafta boyunca kullanılabilir.

TÜRK TELEKOM ANNELER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom anneler günü hediye internet kampanyası hazırlayan operatörlerden birisidir. Her sene abonelerine anneler gününe özel birbirinden güzel hediye fırsatları veren Türk Telekom, bu sene vereceği hediye ile ilgili olarak henüz bir açıklamada bulunmadı.

Türk Telekom aboneleri, geçen sene internet hediyesinin yanı sıra birçok ünlü markadan indirimli alışveriş yapma fırsatına da sahip olmuştu. Türk Telekom aboneleri, bu sene de anneler gününe özel hazırlanacak internet hediyesi ve diğer avantajları büyük bir merakla bekliyor.

VODAFONE ANNELER GÜNÜ HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone anneler günü hediye internet kampanyası hazırlayan operatörlerden birisidir. Vodafone, anneler günü için tüm anne olan abonelerine 30 dakika bedava konuşma ve Vodafone Hediye Çarkı üzerinden 5 GB internet hediye edeceğini açıkladı.

Vodafone anneler günü hediyesini almak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına girmesi ve hediye çarkını çevirmesi gerekmektedir. Hediye çarkını çeviren Vodafone abonelerine 5 GB internet hediye edilir. Vodafone anneler günü hediyesi olarak verilen 5 GB internet 2 gün boyunca geçerlidir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu