İnternet

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası

Türk Telekom, mobil ödeme yöntemini kullanan aboneleri için bir kampanya hazırladı Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında Passolig karta başvuruda bulunan ilk 333 kişiye hediye verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, düzenlediği farklı kampanyalar ile ilgi görmeye devam ediyor. Türk Telekom’ un bu seferki kampanyası futbolsever abonelerine yönelik hazırlandı. Operatör, Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası üzerinden abonelerine hediye verecek.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME PASSOLİG KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası, Türk Telekom Passolig Kart başvurusu yapan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenen tarihler arasında Passolig Kart başvurusunda bulunan ya da e – bilet kullanım süresini uzatan abonelere 25 TL değerinde D&R kodu hediye edilecektir.

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası ilk işlemlerini gerçekleştiren 333 kişiye yönelik hazırlanmıştır. Daha sonraki başvurularda abonelerin indirim hediyesini kazanması mümkün değildir.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME PASSOLİG KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyasına katılmak için abonelerin Passolig Kart alması ya da var olan kartlarının kullanım süresini uzatması ve tüm bu işlemleri Türk Telekom Mobil Ödeme ile gerçekleştirmesi gerekir.

Ödeme işlemini gerçekleştiren ilk 333 aboneye Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında bir kere kullanımlık 25 TL değerinde D&R kodu hediye edilecektir. D&R kodu kazanan abonelere sahip olacakları kod cep telefonlarına SMS ile gönderilir.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME PASSOLİG KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Passolig karta sahip olması ya da var olan kartlarının kullanım süresini uzatması gerekir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında Passolig ile ilgili işlemlerin Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemi ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyasına katılan abonelere D&R’ da geçerli 25 TL indirim kodu hediye edilecektir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası 25 TL hediye kodu, ilk başvuruda bulunan 333 aboneye verilecektir.

  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyasına katılan ve kod kazanma şansını yakalayan abonelerin cep telefonlarına SMS ile kod gönderimi gerçekleştirilecektir.
  • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden ya da Türk Telekom çağrı merkezi üzerinden alabilirler.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında verilecek hediye sadece bir seferlik kullanılabilir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu