Tülden Fiyonk Yapımı
2 Nis, 2018 0:03 tarihinde eklendi

Tülden Fiyonk Yapımı

Tülden Fiyonk Yapımı

Tülden Fiyonk Yapımı

Bu yazımız ile sizlere her türlü süsleme işlerinizde kullanabileceğiniz yapımı da oldukça basit olan tülden fiyonk yapımı ile ilgili önerilerimiz olacaktır. Bunun için öncelikle lazım olabilecek malzemelerimizi tedarik etmekle işe başlamalıyız, ana malzemelerimizden birisi olan tül için dilerseniz artık kullanmadığınız görüntüsü hoş tüllerinizi tercih edebilirsiniz ya da hazır olarak alınmış farklı renkli tülleri de kullanabilirsiniz.

Tülden fiyonk yapımı işleminin ikinci aşamasında ise dikiş işlemleri için iğne ipliğe ve mümkünse uygun silikon yapıştırıcıya ihtiyacınız olacak özellikle tok ve aksesuar gibi ayrıntılarda kullanma niyetinde iseniz. Bunun yanı sıra kullanım amacınıza bağlı olarak değişebilen farklı süs aparatlarından kurdele, boncuk ve sim gibi detayları da kullanabilirsiniz, bu işlem tamamen kişilerin zevk ve beğenilerine bağlı olarak değişebilir.

Tülden fiyonk yapımı konumuzdaki örnek modelleri deneyerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz veya temel teknikleri öğrendikten sonra da direk kendi tasarımlarınızı ortaya çıkartabilir ve bizler ile paylaşabilirsiniz. Sizden gelen öneri ve talepler doğrultusunda seçtiğimiz model ve anlatımlar olduğunu düşünürsek, son dönemin en çok beğenilen hobi işleri arasında sizinde tasarımlarınız yer alabilir.


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *