Teknoloji

THY’nin mobil uygulaması yeni özelliklere kavuştu

Ülkemizin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları’ndan sevindirici bir hamle geldi. Yolculukların vazgeçilmezi haline gelen Türk Hava Yolları mobil uygulaması, hem iOS hem de Android için yeni özellikler ile güçlendirildi.

Türk Hava Yolları mobil uygulamasına eklenilen özellikler arasında görüntülü çağrı merkezi gibi kullanıcı deneyimini çok daha üst noktalara taşıyan yenilikler bulunuyor. Gelin, şimdi uygulamanın sunduğu yeniliklere birlikte bakalım.

Türk Hava Yolları mobil uygulaması güncellendi

Android ile başlamak gerekirse: 1.8.0 sürümü ile THY uygulaması üzerinden görüntülü çağrı merkezi hizmeti sunulmaya başlandı. Bu sayede müşteri hizmetleri temsilcisi ile doğrudan görüntülü görüşme gerçekleştirmeniz sağlanırken, uygulamaya WhatsApp çıkartmaları eklendi.

Kullanıcı deneyimini artırmak için uygulamanın tasarımında bazı değişikliklere imza atan THY optimizasyonlar sayesinde uygulamanın performansını artırdığını ve bugüne kadar karşılaşılan tüm hataların giderildiğini belirtiyor.

THY Mobil görüntülü çağrı merkezine kavuştu

iOS’a baktığımızda 1.8.1 sürümü ile karşılaşıyoruz. THY’nin iOS uygulaması Android ile benzer şekilde görüntülü çağrı merkezi özelliğini ve WhatsApp çıkartmalarını kullanıcılarla buluşturuyor. Ancak, yenilikler bunlarla sınırlı değil.

Apple aygıtları için Siri entegrasyonunu tamamlayan THY artık sesli asistan ile işlem yapabilmemize imkan tanıyor. Anahtar Zinciri entegrasyonu da tamamlanırken, Miles&Smiles Kartları artık dijital cüzdanlara eklenebiliyor.

Kullanıcı deneyimini artırmak için tasarımsal değişikliklerin ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı uygulamaya, eğitimcilere destek olmak için öğretmen yolcu tipi indirimi eklendi.

App Store veya Google Play Store üzerinden Türk Hava Yolları mobil uygulamasının en güncel sürümüne sahip olabilirsiniz. THY Mobil uygulamasını aktif olarak kullanıyor musunuz?


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu