Hobi

Püsküllü Yeni Moda Kot Yapımı

Püsküllü Yeni Moda Kot Yapımı

Moda oldukça canlı bir akıma sahiptir gün geçmiyor ki sürekli yeni tasarım ve fikirler bayanların dikkatini çekmesin. Bir zamanlar gündemde olan püsküllü kotlar son dönemlerde yine büyük rağbetler görmekte. Sizlerde evinizde kendi başınıza püsküllü yeni moda kot yapımı işlemi için bizleri takip etmeyi ihmal etmeyin.

Püsküllü yeni moda kot yapımı için öncelikli olarak dilediğiniz uzunlukta bir pantolon ya da eteğe ihtiyacımız var. Uygulama yapmak istediğimiz ürün değişebilir biz basit olarak pantolon kullanmayı öneriyoruz, işleme tabi tutulacak bölge öncelikle kendi dikişinden ayırmak amacı ile kesilir. Sonrasında ise boyuna eşit aralıklarla ne kadar uzunlukta püskül isteniyorsa eşit parçalara ayrılır.

Daha düzgün püsküller istiyorsanız püsküllü yeni moda kot yapımı aşamasında özel bir aparat kullanılmasında fayda vardır. Aksi halde uzunlu kısalı bir görüntü ortaya çıkar ki buda püskülden daha çok saçaklara benzer, bu sebeple daha dikkatli ve özenli çalışılması gerekir. Ayrıca aparat kullanarak yapılan püsküllerin ömrü daha uzun olmakla birlikte pantolonda yukarı doğru dokumalarında zarar yaşanmaz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu