Hobi

Pamuk Prenses Resmi Nasıl Çizilir ?

Pamuk Prenses Resmi Nasıl Çizilir ?

Özellikle kız çocuklarının hayallerini süsleyen prensesleri hayatlarının her durumlarında görmek ve kullanmak isterler. Bu yüzdende resim yapmaları istenildiğinde öncelikli olarak prenses resimlerini yapmayı isterler ancak yaş gruplarına bağlı olarak ve resim yetilerine göre değişkenlik gösterir. Küçük yaşlardaki minik kızınıza pamuk prenses resmi çizme konusunda yardımcı olabilirsiniz, üstelik resim konusunda yeteneğiniz olmasa da bunu yapabilmeniz mümkün. Mevcut resimlerin alt kısımlarına karbon kâğıdı koyarak çizebileceğiniz gibi.

Kolay prenses resmi çizme konusunda başka bir alternatif yolda çizmek istediğiniz prenses resimlerinin üzerine sert plastik koyarak tahta kalemi ile resim üzerinden kontur çizgilerini oluşturabilirsiniz. Sonrasında da uygulayamaya geçerek kâğıt üzerine tekrar çizimlerini yaparak renklendirme seçeneklerinden dileğinizi kullanıp seçtiğiniz prensese hayat verebilirsiniz.

Prenses resmi çizimi konusunda en çok can sıkan ve yapılamayan prenseslerin kabarık etekli şatafatlı elbiseleridir. Zor olmasının sebebi çok fazla ayrıntıya sahip olmalarıdır, diğer metotları kullanmadan çizim yapılacaksa eğer öncelikle kaba hatlarının çizilmesi işinizi epey kolaylaştıracaktır. Ardından yavaşça küçük detayları ve renklerini de ilave ederek prenseslerinizi hayalinizdeki gibi canlandırabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu