Teknoloji

Kamerası farklı iPhone 11 Pro dudak uçuklatıyor

Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar son dönemde fiyatı dudak uçuklatan telefonlarla karşımıza çıkıyor. Daha önce iPhone 11 ve iPhone 11 Pro’nun lüks versiyonlarını satışa sunan şirket modellerine bir yenisini ekledi.

Victory olarak adlandırılan ve arka tarafında “V” şeklini baz alan telefon, daha önceki model ile benzer şekilde iPhone 11 Pro‘yu temel alıyor. Ancak, Victory versiyonunda üçlü kamerayı çevreleyen kare şeklindeki parça yer almıyor.

iPhone 11 Pro Victory Diamond fiyatı ile dudak uçuklatıyor

Bu kapsamda iPhone 11 Pro’nun dalga geçilen kamera tasarımı, bir ocağa veya traş makinesine çok daha benzer hale geldi. Cihazın darbelere karşı daha dayanıklı hale getirildiği ve ekran korumasının eklendiği belirtiliyor.

Kamerası farklı: iPhone 11 Pro Victory Diamond tanıtıldı - ShiftDelete.Net

Tabi, bu kadar yüksek bir fiyata sahip olan telefonu kullanmakta başlı başına bir dert. Kılıfsız kullanıldığında hasar alması halinde oldukça yüksek bir maliyet ortaya çıkarken, kılıflı kullanıldığında özel tasarımın bir anlamı kalmıyor.

Fiyata geçecek olursak: Victory Titanium en ucuz model olarak karşımıza çıkıyor. 64 GB dahili depolama alanına sahip olan bu modeli satın almak için ödemeniz gereken ücret 4290 dolar olarak belirlendi.

Daha yüksek bir depolama alanı istediğinizde fiyat artarken, para benim için sorun değil diyenler için fiyat 186 Bin TL’ye kadar yükseliyor. 512 GB dahili depolama alanına sahip olan iPhone 11 Pro Max’ın baz alındığı Victory Diaomond, 32070 dolar fiyat etiketine sahip.

Cihazın tüm dünyaya ücretsiz bir şekilde kargolandığı belirtiliyor. Buna ek olarak Caviar cihazı iade ettiğinizde paranızı kolayca alabileceğinizi belirtiyor. iPhone 11 Pro Victory Diamond hakkında ne düşünüyorsunuz?


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu