İşinizi Kolaylaştıracak Mutfak Aletleri
31 Tem, 2018 15:35 tarihinde eklendi

İşinizi Kolaylaştıracak Mutfak Aletleri

İşinizi Kolaylaştıracak Mutfak Aletleri

İşinizi Kolaylaştıracak Mutfak Aletleri

Bayanların çoğunun sıkılmış olduğu bazı mutfak aktiviteleri vardır. Bazı zorlandıkları meyve veya sebzelerin kesimleri için artık yenilik beklemekteler.

Belkide bu yenilikler çok daha önceden yapıldı sizin haberiniz yok. Gelin hep birlikte hayatımızı kolaylaştıran bir kaç mutfak eşyalarına bakalım ;

1) Soğan, domates, salata gibi bir çok sebzeyi bu kadar basit ve düzgün kesebiliyor muydunuz ? Eminim sizde bir lokantada, bu domatesler ve soğanlar nasıl bu kadar düzgün kesilmiş diye kendinize sormuşsunuzdur.

2) Mısırları hiç bu kadar sinirsiz ve pratik ayırt etmemiştiniz.

3) Misafirleriniz geldi ve yumurtaları kahvaltıda simetrik dilimler halinde doğramak istediniz. En pratik ve en düzgün kesim için

4) Elinizin kokmasından ve uzun zaman almasından korktuğunuz sucuk, salam gibi kahvaltılıklarınızı daha pratik hale getirebilirsiniz.

5) Basit ve kolay şekilde keklerinize desen ve model vererek misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

6) Bulaşık derdine birazda olsa çözüm olan bu alet, çorbanızı hem karıştırmada hemde tabaklara eşit şekilde doldurmanızı sağlamaktadır.

7) Eminim sizde pizza yerken bu zeytinleri nasıl böyle dilim haline getiriyorlar diye sormuşsunuzdur. Bu aletle zeytini çekirdeğinden kurtarıp daha düzgün dilimlere bölebilirsiniz.

8) Misafiriniz geldi ve kahvaltıda herkesin tabağının eşit ve hijyenik olmasını diliyorsunuz. Sizleri uğraştırmadan kolaylıkla yumurtaları ayrı ayrı pişirmenizi sağlar.

9) Avakado kesmek ve dilimlemek oldukça zordur. Bu ürünle çok rahat şekilde dilimler haline getirebilirsiniz.

10) İşiniz acele ve hızlı doğrama yapmak zorundasınız, fakat parmaklarınızın kesilmesinden korkuyorsunuz tabiki bununda çözümü var.

11) Bu ürün en çok öğrencilerin yüzünü güldürecektir. Makarnacılar burada mı ?

12) Salataları süslemek ve rendelemek istediğiniz her sebzeyi ve meyveyi kolaylıkla rendeleyebilir siniz.

13) Patates kızartması yapmak zevkli olsa da en zor kısmı patatesleri soymak olacaktır. Bunu çok kolay hale getiren bu ürün sizlerin nefes almasını ve kahvaltınızı daha çabuk hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

14) Pasta yapmak istediğinizde muzları tek tek kesmek yerine bu ürünü deneyebilirsiniz.

15) Marul, maydanoz, yeşil soğan gibi malzemeleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kesebilirsiniz.

16) Her bayanın mutfakta en rahatsız olduğu şeylerden biriside yemeği pişirirken kullandıkları kaşıkları koyacak yer bulamamalarıdır. Bu ürün onlar için bulunmaz bir nimet.


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *