Teknoloji

iPhone’da uygulama nasıl gizlenir anlattık!

ShiftDelete.Net olarak videolarımıza iPhone’da uygulama nasıl gizlenir videosu ile devam ediyoruz. iPhone uygulama gizleme, iPhone ekran süresi ayarlarından gayet basit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Üstelik iPhone’da programsız uygulama gizleme olanağı da mevcut

iPhone’da programsız uygulama gizleme

iPhone’da belli başlı ayarlar sayesinde istenilen uygulamaları telefonunuzda gizleyebilmeniz mümkün. Bugün sizlere, iPhone’da herhangi bir ek program indirmeden nasıl istediğiniz programı gizleyebileceğinizi gösterdik. Dilerseniz sözümüzü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

iPhone’da uygulama nasıl gizlenir

iPhone’da uygulama gizleme işleminin nasıl yapılacağını sizler için güzel ve çok kısa bir şekilde 2 farklı yöntem ile anlattık. Bu yöntemlerden birisi gayet basit olan ve aslında herkesin tahmin ederek yapabileceği bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Diğer yöntem de aslında gayet basit. Ayarlar kısmında, bu özellik için pek de tahmin edilemeyen bir kısım olarak karşımıza çıkan Ekran Süresi kısmından istediğiniz uygulamaların aralığını seçerek bu işlemi gerçekleştirmek mümkün. Bu videoda sizlere bahsettiğimiz 2 seçeneği de anlattık be hangisinin nasıl işe yarayacağından bahsettik. Videonun sonunda ise dikkat edilmesi gerekenlere değindik, videomuzu sonuna kadar izlemeyi lütfen ihmal etmeyin.

Sizler de videomuzu izledikten sonra bizlere yorumlarınızı ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Ayrıca sizin de iPhone hakkında merak ettiğiniz detaylar varsa lütfen bizimle paylaşın. İyi seyirler!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu