Teknoloji

Hyundai Kona dizel fiyatı açıklandı!

Hyundai’nin geçtiğimiz yıl ülkemizde satışa sunduğu kompakt SUV modeli Kona, dizel seçeneğiyle ülkemizde satışa sunuldu. Ülkemizde motorin fiyatları, nispeten benzin fiyatlarının altında seyrediyor. Ayrıca düşük yakıt tüketimi de sunması bu araçları öne çıkarıyor. Dizel araç fiyatları ülkemizde hala en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Bakalım Hyundai Kona dizel fiyatı ne kadarmış?

Hyundai Kona Dizel nihayet Türkiye’de!

Hyundai’nin geçtiğimiz yıl Mayıs ayında ülkemizde satışına başladığı tasarım ödüllü B-SUV modeli, aradan geçen bir yıl sonrasında dizel motor seçeneğiyle yeniden karşımızda.

İlk etapta üç farklı donanım paketi ve iki farklı motor seçeneğiyle satışa sunulan Kona, 1.0 litrelik T-GDI ve 1.6 litrelik T-GDI motor seçenekleriyle satın alınabiliyordu.

Geçtiğimiz aylarda Avrupa’ya ayak basan 1.6 litrelik CRDi motor ise nihayet ülkemize giriş yaptı.

İşte Hyundai Kona dizel fiyatı!

Style ve Elite Plus olmak üzere iki farklı donanım paketiyle satın alabileceğiniz Dizel Kona, 7 ileri otomatik DCT şanzımanla ülkemize getirildi.

Uzun bir süredir merakla beklenen Hyundai Kona dizel fiyatı ise Style donanımı için 137.500 TL olarak açıklanırken, Elite Plus donanımı için 158.900 TL olarak duyuruldu.

Hyundai Kona Dizel fiyatlarını nasıl buldunuz?


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu