İnternet

Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye!

Vodafone evde kal kampanyaları devam ediyor. Corona virüs nedeniyle evinden çıkmayan abonelere yönelik hazırlanan kampanyalar kapsamında görüntülü konuşma da dahil olmak üzere sınırsız Whatsapp hakkı ve 12 GB internet hediye edileceği açıklandı. Bu yazımızda Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye! Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone, corona ile mücadele kapsamında özellikle evden çıkamayan genç abonelerine yönelik birbirinden avantajlı tarifeler hazırlamaya başladı. Bunlardan birisi de Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesi oldu. Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesine geçen genç abonelere ilk aya özel görüntülü görüşme de dahil Whatsapp kullanımı ve 12 GB internet hediye edilmeye başladı.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA DAHİL SINIRSIZ WHATSAPP VE 12 GB HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye kampanyası, Vodafone tarafından hazırlanmış bir hediye kampanyasıdır. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone genç abonelerinin Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesine geçiş yapması gerekmektedir.

Belirlenmiş tarifede bulunan genç Vodafone aboneleri, tarifeyi kullanmaya başlamalarının ardından görüntülü konuşma dahil sınırsız Whatsapp kullanımı ile birlikte 12 GB internet hediyesi alırlar. Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesini kullanan abonelere ilk aya özel 10 GB ile birlikte Whatsapp üzerinden sınırsız konuşma ve eğlence paketi olarak 2 GB internet daha hediye edilmektedir.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA DAHİL SINIRSIZ WHATSAPP VE 12 GB HEDİYE NASIL ALINIR?

Vodafone Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Vodafone genç aboneleri, Uyumlu Genç 7 tarifesine geçiş yaptıktan sonra ilk aya özel 10 GB internet hediyesi ile birlikte TV eğlence paketi olarak aylık 2 GB internet daha kazanırlar.

Abonelerin internet hediyesi alması için sadece tarifeye geçiş yapması yeterli olacaktır. Tarifeye geçişin ardından abonelerin hatlarına 12 GB internet otomatik olarak tanımlanırken bir ay geçerli olarak Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme dahil ücretsiz kullanım sağlarlar.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA DAHİL SINIRSIZ WHATSAPP VE 12 GB HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye kampanyası, Vodafone genç abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen genç abonelerin Vodafone Uyumlu Genç 7 tarifesine geçiş yapması gerekir.
  • Vodafone Uyumlu Genç 7 tarife ücreti 49 TL olarak belirlenmiştir.
  • Tarifeye geçiş yapan genç Vodafone abonelerine ilk aya özel 10 GB internet hediye edilir.

  • Her ay eğlence için hediye edilecek olan 2 GB internetle birlikte toplamda 12 GB internet kullanmak mümkündür.
  • Vodafone, Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye kampanyasını pandemi sürecinde genç abonelerinin daha eğlenceli vakit geçirmesi için hazırlamıştır.
  • Vodafone, Görüntülü Konuşma Dahil Sınırsız WhatsApp ve 12 GB Hediye kampanyası kapsamında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu