Teknoloji

Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max düşme testinde!

Samsung, 11 Şubat günü Unpacked 2020 etkinliğinde S serisinin en yeni modellerini tanıttı. Ailenin en büyüğü Galaxy S20 Ultra, bu kez düşme testinde karşımıza çıktı. Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max düşme testinde karşı karşıya geldi. İkilinin ne derece sağlam olduğu yayınlanan videolarla birlikte netlik kazanmış oldu.

Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max düşme testinde mücadele etti

PhoneBuff isimli YouTube kanalı Galaxy S20 Ultra modelinin karşısına iPhone 11 Pro Max’i çıkardı. iPhone ailesinin en yeni ve en büyük üyesiyle, Galaxy S ailesinin en yeni ve en büyük üyesi karşı karşıya geldi. Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max düşme testi performansı ile şaşırttı.

Bu arada Galaxy S20 Ultra daha önce tek başına da düşme testine tabi tutulmuştu. Bu testlerde gösterdiği dayanıklılık dikkatleri üzerine çekmişti. Galaxy S20 Ultra’nın tek başına girdiği düşme testini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. Diğer video ise hemen aşağıda.

iPhone 11 Pro Max ile karşı karşıya kalan telefon burada da başarılı bir performans sergiledi. Gorilla Glass 6 ile korunan Galaxy S20 Ultra, 6. seviyeye kadar çizilmiyor ve bükülmeye de dayanıklı. PhoneBuff’ın videosuna göre telefonun ön ve arka camı iPhone 11 Pro Max’e göre düşme testinden daha az hasarla çıkıyor. Bu videoyu da aşağıda izleyebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu