Teknoloji

Galaxy Fold ön siparişleri iptal edildi!

Samsung’un ekran kırılması sorunu nedeniyle aylardır ertelediği Galaxy Fold‘un yenilenmiş halini tanıtıldığını dün sizlere duyurmuştuk. Samsung’un yaptığı resmi duyurunun üzerinden 24 saat bile geçmeden, Galaxy Fold ön siparişleri iptal edildi.

Endişeye gerek yok! Samsung’un katlanabilir telefonunun yenilenen halinde herhangi bir sorun çıkmadı. İptal edilen Galaxy Fold ön siparişleri Şubat ayındaki, yani, ilk çıktığında ön sipariş vererek bugüne kadar bekleyenlerin siparişleri.

Eski Galaxy Fold ön siparişleri iptal edildi!

Kullanıcıların yaşadığı mağduriyeti telafi etmek isteyen Samsung internet mağazası için 250 dolarlık bir indirim kuponu veriyor. Buna Galaxy Fold da dahil, yani tekrar ön sipariş verenler ürüne 250 dolar indirim ile sahip olabilecek.

Bugün itibariyle Güney Kore’de siparişe açılan telefon, 18 Eylül’de Fransa, Almanya, Singapur ve İngiltere ile buluşacak. Bu ayın sonunda ABD pazarına giriş yapacak olan telefonun ön sipariş süreci henüz başlamadı.

Samsung’un yayınladığı resmi basın bülteninde fiyat yer almıyor. Beklentiler 1750 Euro civarındaki fiyatın değişmeyeceği yönünde. Bu kapsamda indirim kuponuna sahip olan kullanıcılar bile bir telefon için bugüne kadarki en büyük ödemelerinden birisini yapacak.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu