Furkan 10 bin liralık drone’u kırdı! – Neler oldu?
17 Eki, 2020 14:59 tarihinde eklendi

Furkan 10 bin liralık drone’u kırdı! – Neler oldu?

Furkan 10 bin liralık drone’u kırdı! – Neler oldu?

SDN ofis içi videolarımıza farklı bir video ile devam etmek isterken videonun gidişatı talihsiz bir kaza ile tamamen değişti. Furkan, ofisteki en pahalı drone’u kırdı ve Drone Dünyası drone tamiri için yola çıktı. İşte başımızdan geçen olaylar!

Furkan en pahalı drone’u nasıl kırdı?

ShiftDelete.Net ofisi olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Furkan’ın drone’u kırması ve bu drone’u Drone Dünyası’nda nasıl tamir ettiğimize odaklanıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Drone Dünyası drone tamiri macerası nasıldı?

Tüm olay Furkan Karaca ve Hakkı Alkan’ın birbiri ile iddiaya girmesi ardından başladı. Furkan, Drone’u hızlı bir şekilde merdivenden aşağıya indirirken drone’u talihsiz bir şekilde kırdı. Drone’un kırılmasının ardından ise drone’umuzu Drone Dünyası’na götürdük ve orada tamir ettirdik. Bizim başımıza gelen olay tamamen bir talihsizlikti ancak drone’umuzu hızlı bir şekilde tamir ettirmeyi başardık. Eğer sizin de başınıza böyle talihsiz bir olay gelirse, buraya tıklayarak Drone Dünyasına ulaşabilir ve diğer linkler açıklamalar kısmından gerekli linklere erişebilirsiniz.

Videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın. İyi seyirler!Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *