Hobi

Fatma’nın Tığ Oyaları

Fatma’nın Tığ Oyaları

Farklı yörelerde değişik isimler alır tığ oyası işlenilen örtmeler, kimi yerde dane kimi yerde yazma kimi yerde ise çember olur. Ancak süsleri için kullanılan yöntemler genel olarak tığ işi ile yapılır, internet ortamında tığ oyası bakımından nam salmış Fatma’nın tığ oyası modelleri her geçen gün bir yenisi eklenerek devam ediyor. Sizde yeni modelleri kaçırmadan görmek istiyorsanız takipte kalmaya devam edin.

Farklı renk ve modelleri ile örtmeleri süsleyen Fatma’nın tığ oyası çeşitlerine göz gezdirmenizde fayda var. Özellikle yeni gelin çeyizlerinin vaz geçilmezi tığ oyası işleri saçı kapalı ya da açık fark etmeden her genç kızın sandığını süslemekte. Kendine has tarzları ile ortaya yeni modeller çıkaran bu marifetli hanımın pek çok beğeneni ve takipçisi olduğunu da belirtelim. Anladığınız gibi her model ve renge uygun yeni tasarımları ile en yenileri takip etmeye devam edin.

Tığ oyası konularında en çok aranan ve izlenen Fatma’nın tığ oyaları modelleri ile sitemizde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yorum ve tavsiyeleriniz için sitemizde yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz, resimli anlatımları ve basit yöntemleri ile tığ oyalarını ilerleyen günlerde sitemizde bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca tığ oyası ile farklı süsleme tekniklerine de muhakkak bir göz atın, fular ya da mutfak peçete modellerini de beğeneceğinize eminiz. El işlerinizde kolaylıklar sağlamanız dileği ile.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu