Teknoloji

Call Of Duty League bir etkinliğini iptal etti!

Yakın zamanda, Call of Duty League yayın hakları konusunda YouTube ile anlaşmış ve bu konu, oyun dünyasında oldukça ses getirmişti. Bu ilgiyle etkinliklerinin daha canlı geçeceğini düşündüğümüz organizasyonun, pazar günü gerçekleşmesi beklenen Hype Savaşı etkinliği iptal edildi.

call of duty league

Pazar günü, NBA’nın efsanelerinden Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna Bryant bir helikopter kazasında hayatlarını kaybettiler. Yaşanan bu vahim olay, e-spor dünyasında da üzüntüye neden oldu. Organizasyon yetkilileri, bu trajik kaza ile aynı güne denk gelen Hype Savaşları etkinliği iptal edildi.

Hype Savaşları etkinliği, Minnesota Timberwolves basketbol takımının oyuncuları Karl-Anthony Towns ve Andrew Wiggins ile Amerikalı aktör Michael B. Jordan ve rapçı Vince Staples arasında, 2v2 şeklinde oynanması planlanmıştı.

Organizasyon devam etmeden önce, yapıldığı salonun dev ekranından Kobe Bryant’ın bir görseli paylaşıldı ve onun anısına bir dakikalık saygı duruşu yapıldı.

call of duty league

Call Of Duty League devam ediyor!

12 takımın mücadele ettiği ligin Minnesota’da gerçekleşen açılış haftasonu bitti. Açılış haftasonunun bitişi ile puan durumunda Atlanta Faze ve Chicago Huntsmen liderliği paylaştı. Puan durumunun detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şubat ayında organizasyon, Londra, Atlanta ve Paris’te devam edecek. Temmuz ayının sonunda genel haftasonlarının biteceği tahmin ediliyor. Şampiyonluk haftasonunun tarihi henüz bilinmiyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu