Call of Duty Cold War hile ile gündemde!
17 Eki, 2020 14:59 tarihinde eklendi

Call of Duty Cold War hile ile gündemde!

Call of Duty Cold War hile ile gündemde!

Call of Duty Cold War betasında şimdiden hile bulunuyor. Oyunun betası dün itibari ile ön sipariş veren oyuncular için açılmıştı. Oynanış olarak gayet iyi olan oyunda şimdiden hile bulunması oldukça garip.

Call of Duty Cold War Beta’da aimbot ve wallhack bulunuyor

Ön sipariş veren oyuncular için oyunun beta süreci dün açıldı. Bugün 2. gününde olan oyunda aimbotlar bulunuyor. Hile ile karşılaşan oyuncular aldıkları klipleri oyunun Reddit‘teki sayfasında paylaştılar. Oyuncuların açıkça hile yaptığı görünüyor. Bazı oyuncuların aimbot ve wallhack‘i bir arada kullandığı raporlandı.

Bir başka oyuncunun paylaştığı klibe ve belirttiklerine göre, kendisi beta sürecinin 1. saatinde oyunu oynuyor ve oyunun ilk saatinde hile ile karşılaşıyor, bir oyunun ilk saatlerinde hile ile karşılaşmak oldukça kötü bir durum olmalı. Cold War güvenlik konusunda sınıfta kalmış gibi görünüyor, belki de oyunun kaynak kodları bir önceki oyuna çok benziyor. Sırf bu yüzden programcılar Cold War‘ı bu kadar çabuk kırabildi.

Call of Duty Cold War

Paylaşılan bu üçüncü klibe göre, oyuncu betanın 18. saatinde ve böyle bir hile ile karşılaşıyor. Hile kullanan oyuncu çok kısa bir sürede 6 rakibini vuruyor. Bu hızlı mouse hareketlerine bakacak olursak kesinlikle aimbot diyebiliriz. Geliştirici ekip hileler ile ilgili bir açıklama ya da bir güncelleme yayınlamadı.

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *