Teknoloji

BMW i3 Urban Suite sahneye çıkıyor

Yılın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES 2020 başlıyor. Dünyanın dört bir yanından şirketlerin yeni teknolojilerini sergilediği fuarda otomotiv şirketlerini de göreceğiz. Bu şirketlerden biri de BMW. Las Vegas’ta düzenlenen CES 2020’de BMW i3 Urban Suite boy gösterecek.

CES 2020 haberlerine buradan bakabilirsiniz.

BMW i3 Urban Suite geliyor

Son yıllarda otomotiv dünyası elektrikli modellere yönelmiş durumda. BMW i ailesi de elektrikli ve hibrit modelleri ile bu pazarda boy gösteriyor. Ailenin küçük ve tamamen elektrikli üyesi i3, kısa süre içinde yeni bir versiyon ile karşımıza çıkacak.

BMW i3 Urban Suite, BMW CES 2020 sahnesinde boy göstermeye hazırlanıyor.

Bu versiyon için tamamen dönüşüm geçirmiş i3 diyebiliriz. Çünkü, sürücü kotluğu ve gösterge paneli hariç büyük bir dönüşüm söz konusu. Yeni versiyon ile i3, kabin içinde eğlence ya da çalışmaya olanak sağlayan bir iç mekana kavuştu.

Bunu başarmak için arka mekanda geniş bir koltuk, ayak dayama platformu, tavandan aşağıya uzanan elektronik ekran ve kişisel ses bölgesi gibi pek çok değişime sahne olan BMW i3 Urban Suite, yolcusuna bir butik hotel rahatlığı vaat ediyor.

BMW Group’un sürüdürülebilir mobilite taahhüdünü bir adım daha ileri taşıyan BMW i3 Urban Suite bütüncül bir yaklaşımla malzeme ve üretim süreçlerinin belirlenmesinde gösterilen hassasiyetten ve güç aktarım organlarının yerel sıfır emisyon üretmesine kadar tüm aşamalarda kaynakların sorumlu kullanımını destekliyor. BMW i3 Urban Suite’de kullanılan tüm kumaş ve paspas yüzeyler tekrar tekrar geri dönüştürülebilen malzemeden üretiliyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu