Teknoloji

Beats Solo 3 Wireless Uzun Kullanım Testi

Beats Solo 3 Wireless Uzun Kullanım Testi ile beraber sizlerle beraber hem Beats Solo 3 Wireless özellikleri neler yakından bakacağız hem de uzun zamandır oldukça beğenilen bu kulaklığın gerçek hayatta nasıl bir performans verdiğine değineceğiz.

Beats Solo 3 Wireless Uzun Kullanım Testi

Beats Solo 3 Wireless uzun zamandır satışta olan bir kulaklık. Son zamanlarda fiyatı indirime girse bile uzun yıllardır yüksek bir fiyat etiketine sahip kulaklık çoğu kullanıcı tarafından beğenilerek kullanıldı. Kendi içerisinde birçok özel tasarıma ve renge sahip olan kulaklık, şu anda Apple’ın kendi internet sitesinde 1.699 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Hepsiburada gibi internet sitelerinde ise neredeyse yarı fiyatına bulabileceğiniz kulaklık hakkında tüm fikirlerimizi sizler için söyledik. Ayrıca Beats ürünlerine bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.  Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri Beats Solo 3 videomuz ile baş başa bırakalım.

Nereden satın alabilirsiniz?

Beats Solo 3 Wireless’ı Hepsiburada üzerinden güvenilir bir şekilde satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Beats Solo 3 Wireless özellikleri

Beats markası, geçtiğimiz yıllarda Apple tarafından satın alındı ve Apple kalitesinde üretim yapıyor. Beats Solo 3 Wireless da bu bahsettiğimiz kalitede bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım konusunda kulak üstü kulaklıklara yön veren model, dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor. Kutusunun içerisinden çıkan kılıfla da beraber her yere taşıyabileceğiniz kulaklığın şarjı tam 40 saat boyunca bitmiyor. Hızlı şarj özelliğine sahip kulaklık, kısa süre içerisinde Micro-USB üzerinden şarj oluyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Kulaklık, kutusundan çıkan kablo yardımı sayesinde de kullanılabiliyor. Kulaklık üzerindeki dahili mikrofon yardımıysa ses alsa da kutudan çıkan kablo üzerindeki mikrofon telefon görülmelerinde daha sağlıklı bir şekilde çalışıyor.

Ses kalitesi kimileri tarafından oldukça beğenilen kimileri tarafından da beğenilmeyen kulaklık hakkında tüm fikirlerimizi bu videoda söyledik. Sizler de videoyu izledikten sonra bizler ile fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. Şimdiden iyi seyirler!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu