Assassin’s Creed Valhalla, Gold oldu!
17 Eki, 2020 14:58 tarihinde eklendi

Assassin’s Creed Valhalla, Gold oldu!

Assassin’s Creed Valhalla, Gold oldu!

Ubisoft‘un geliştirdiği Assassin’s Creed Valhalla Gold oldu. Oyunun geliştirme süreci tamamlandı ve geriye oyunun kopyalarının disklere yazılması ve dağıtılması kaldı. Uzun süredir beklenen oyun nihayet tamamlandı.

Assassin’s Creed Valhalla geliştirme süreci tamamlandı

Ubisoft ara ara youtuber’lara ve yayıncılara Valhalla’yı oynatıyordu ve bu insanların geri bildirimleri sayesinde oyununun gelişiminde oldukça iyi bir ilerleme kaydedildi. Oyunu oynayan insanların açıklamasına göre ilk sürümünden daha iyi olduğu belirtiliyor.

Assassin's Creed Valhalla

AC: Valhalla‘da bulunan gizlilik özellikleri daha iyi ve daha zor bir hale getirilmiş, bu sayede oyuncular gizliliğe sık sık başvurabilirler. AC: Odyssey‘de kartalımız baktığı düşmanı işaretleyebiliyor ve işaretlenen düşmanları görebiliyorduk. Valhalla‘da bu durum kaldırılmış, oyundaki kargamızın böyle bir özelliği bulunmuyor, işaretleme görevini karakterin kendisi üstlenmiş durumda. Genel olarak oyun içerisinde sürekli bir strateji geliştirmek gerekiyor, bu stratejiler oyuncuyu canlı tutuyor.

Assassin’s Creed resmi hesabının attığı bir tweet ile oyunun Gold olduğu duyuruldu:

Assassin’s Creed Valhalla, 10 Kasım‘da Xbox Series X ve Series S, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve Microsoft Windows, 12 Kasım‘da PlayStation 5 için çıkış yapacak.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *