Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi
17 Eki, 2020 14:59 tarihinde eklendi

Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi

Apple imzalı AirPods Studio için ertelenen tanıtım tarihi

Biliyorsunuz geçen ayın 15’indeki etkinliğinde ilk olarak tanıtılması beklenen Apple imzalı AirPods Studio kulaklığı için yeni bir erteleme kararı ortaya çıktı. Bildirildiği kadarıyla kulaklık için gelecek yılın beklenmesi gerekiyor. AirPods Studio özellikleri ve bilinen en güncel tanıtım tarihi:

Apple imzalı AirPods Studio kulaklığı gelecek yıl tanıtılacak gibi

Sızdırdığı bilgilerle adından söz ettiren Jon Prosser, Apple’ın yeni kulaklığının gelecek yılın mart ayında tanıtılacağını söyledi. Normalde geçen ay yapılan etkinlik sırasında tanıtılması beklenen ancak tanıtılmayan ardından, 15 Ekim’deki etkinlikte en azından tanıtılır mı acaba denilen bu kulaklık karşımıza aylar sonra çıkacak gibi duruyor.

Apple-imzali-AirPods-Studio-kulakligi-00

Kulaklığın 16 Mart 2021 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Peki kulaklık hakkında neler biliyoruz?  AirPods Studio’nun en çok dikkat çeken özellikleri arasında şüphesiz aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Zira pek çok kulaklıkta bu özellik bulunmuyor. AirPods Studio, AirPods’daki kulak içini algılamaya yönelik olan özelliğine benzer bir özellik olan baş ve boyun algılama özelliğine de sahip olacak.

Apple-imzali-AirPods-Studio-kulakligi-01

Tasarım tarafında oldukça şık olması beklenen bu kulaklığın, iki versiyonunun olduğu aktarılıyor. Metal ve deri detaylarının yer aldığı ”premium” versiyonun 599 dolarlık bir fiyata sahip olması bekleniyorken, günlük kullanım için sunulacak klasik versiyonun 349 dolara kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor.

AirPods Studio kulaklığı içinn ses kalitesi mevcut nesil AirPods ve AirPods Pro’dan daha dikkat çekici ve daha iyi deniyor. AirPods Studio, hem AirPods hem de AirPods Pro‘da bulunmayan bir ses ayarına sahip bu sayede kullanıcılar iOS veya herhangi Mac cihazları aracılığıyla ses ayarını kontrol edebiliyor.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *