Teknoloji

Apple Card, TV+, News+, Arcade tanıtıldı!

Bir süredir merakla beklenen Apple 25 Mart Etkinliği sonunda yapıldı. Apple’ın TSİ 20:00’da düzenlediği etkinlik kapsamında abonelik servislerini tanıttı. Birçok kişi tarafından ‘heyecanlandırmadı’ yorumları alan etkinlik yine de gelen yenilikler nedeniyle oldukça dikkat çekiciydi.

Apple Etkinliği canlı yayın!

Yeni yayın servisini bu etkinlikte tanıtan Apple, böylelikle Netflix’e önemli bir göz dağı vermiş oldu. Teknoloji devi, etkinlik için daha öncesinde Hollywood’un ünlü isimlerine davetiye göndermesiyle gündeme gelmişti. Showtime, HBO ve Starz gibi yayın devleriyle kurduğu ortaklıkla elini güçlendiren Apple, yeni Apple TV+ servisini tanıttı.

Apple Etkinliği aynı zamanda diğer bir Apple servisinin de tanıtımına ev sahipliği yaptı. Apple News+ abonelik servisi de bu etkinlikte tanıtıldı. Farklı yayıncılardan aldığı içerikleri kendi servisinden verecek olan Apple’ın bunun için bir abonelik planı bulunuyor.

Oyuncuları da düşünen Apple bu etkinliğinde bir oyun servisini duyurdu. Apple Arcade, oyuncuların abonelik karşılığında tüm premium oyunları özgürce oynayabilmesinin önünü açıyor. Apple Arcade ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Son olarak Goldman Sachs ile ortaklık kuran Apple, bankacılık ve finans dünyasına da resmen giriş yaptı. Yeni kredi kartı Apple Card etkinliğin en dikkat çeken ürünlerden oldu. Bildiğimiz kartlara benzemeyen bu kart, gerekli olan tüm kredi kartı yeteneklerine sahip.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu