Amigurumi Oyuncak Yapımları
17 Nis, 2018 18:21 tarihinde eklendi

Amigurumi Oyuncak Yapımları

Amigurumi Oyuncak Yapımları

Amigurumi Oyuncak Yapımları

Çocuklarınızın oynarken sağlıklarının ve hayal güçlerinin de onlarla birlikte büyümesi ve gelişmesi ile ortaya çıkan amigurumi oyuncak kültürü ülkemizde de oldukça fazla olarak beğenilmiştir. Çocuklarımızın sağlığı açısından hiçbir risk teşkil etmezken aynı zamanda da hayal dünyalarında da onların yanında olacaktır. Örgü ve hobiler konusunda bayanların hizmetinde olan sitemizde çeşitli bebek ve hayvan figürlü amigurumi oyuncak yapımları ve temel tekniklerin anlatıldığı görselleri ile yine sizlerle.

Amigurumi oyuncak yapımları çoğu zaman tarifler üzerine yapılsa da belirli teknikleri elinizin becerisine oturttuğunuz takdirde kendi tasarım oyuncaklarınızı yapabilmeniz de mümkündür. Amiguruminin ana malzemelerinden birisi tığdır, geri malzemelerin içerisinde boncuk elyaf ve en zararsız özellikli olan pamuk içerikli ipliklerdir. Bunlar ile birlikte kaş göz ve benzeri uygulamalar için dilerseniz işleme tekniklerini kullanabilirsiniz ya da daha az risk alarak güvenli kilitli göz ve burunları kullanabilirsiniz.

Bu oyuncak daha çok küçük bebekleriniz için bile gönül rahatlığı ile kullanılabilir, her çocuk uyku alışım süresinde uyuma zorluğu çeker. Amigurumi oyuncak yapımları sayesinde yapacağınız oyuncaklar ile birlikte çocuklarınızı ve hatta bebeklerinizi güvenle uyutabilirsiniz. Kendilerini güvende hissetmelerinin yanı sıra rahat uykuya dalabilmelerine de yardımcı olacaktır. İçeriklerinin ve yapılış malzemelerinin ne olduğunu bilmediğiniz üstelik çeşitli ruhsal sıkıntı yaratabilecek oyuncaklardan ziyade yumuşacık uyku arkadaşlarını seçmeniz bir anne baba olarak sizlerin görevidir. Eğer örülmüş olarak alabilecek güce sahip değilseniz basit anlatımlı tariflerimiz ile kendiniz yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *