Ahududu Hırka Yapımı
5 Nis, 2018 22:22 tarihinde eklendi

Ahududu Hırka Yapımı

Ahududu Hırka Yapımı

Ahududu Hırka Yapımı

Örgü dünyasında olay yaratan modeller asla hafızalardan silinmez zaman geçtikçe durup durup tekrar su yüzüne çıkarlar. Son dönemde sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere bütün alanlara damgasını vuran ahududu hırka yapımı şimdi sizler için sitemizde. Modayı yakından takip edenler bilir, her yerde konuşulan bu modelin hırkası veya kazağı ile çekinilen resimler hesaplarda beğenileri katlarken sizler neden mahrum kalasınız ki.

O halde hemen sitemize giriş yaparak ve ahududu hırka yapımı konu başlığımız ile ister kendinize isterseniz de çocuklarınıza uygun olarak dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Temel olarak bilindiği gibi iki şiş kullanılarak örülen modelimizde tam anlamı ile ahududu görüntüsünü yakalayabilmek için özel ve uygun kalınlıktaki ipleri kullanmalısınız. Ancak renk seçimi de tabi ki yine sizlerin beğenisine kalarak değişkenlik gösterebilir, temel tekniğin öğrenilmesi ve kavranmasından sonra çeşitli ürünler olarak modeli değiştirip de kullanabilmeniz de mümkündür.

Ahududu hırka yapımı konumuz ile son dönem trendleri arasına girmeyi başarmış hırka modelini kolaylıkla sizlerde yapabilirsiniz. Her ne kadar ilk görünüşte zor gibi dursa da detaylı anlatımlarımız ve ilmek ilmek gösteren videolarımız ile yeni başlayanlar bile kolaylıkla yapabilmektedir. Sizde her türlü örgüyle ilgili aklınıza takılan konularda yardım almak ya da model çıkartmak istiyorsanız, kendinize ya da çocuklarınıza sıcacık örgüler giydirmek istiyor ama hangi örneği yapacağınızı bilmiyorsanız sitemize uğramadan konularımızı incelemeden karar vermeyin.


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *