Hobi

70 Adet Örgü Kare Motif Modelleri

70 Adet Örgü Kare Motif Modelleri

Çeşitli hobi işleriniz ile birlikte örgü çeşitlerini de sitemizde bulabileceğinizi artık biliyorsunuz, en geniş çeşit modellere sahibiz. Öyle ki 70 adet örgü kare motif modelleri adlı başlığımızda battaniyeleriniz ya da hırkalarınız için çeşit çeşit modelleri bulabilirsiniz. Ufkunuzu genişletebilmek için esin kaynaklarına ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz demektir.

Örgü kare motif modelleri başlığında farklı şekillere sahip örneklerin yapılışları ve neler yapabileceğinize dair önerileri ile hünerli ellerinizi buluşturarak yeni ve farklı tasarımlara imzanızı atabilirsiniz. Bilindiği gibi motif ile yapılan örgülerin hepsinde aparat olarak tığ kullanılmaktadır, eğer tığ kullanımı bakımında yetersiz tecrübeniz var ise kolay anlatımlarımız sayesinde sizde rahatça örebilirsiniz.

Özellikle bebek battaniyesi ya da çift kişilik battaniyelerde ayrı bir güzel duran örgü kare motif modelleri ile dilerseniz satmak için dilerseniz de kullanmanız için örebilirsiniz. Hatta radikal kararlar alarak aynı motifleri değil de farklı modelleri birleştirmeyi bile deneyebilirsiniz. Unutmayın ki örgü işleri hayal gücünüzle anca sınırlanır ki yaptıktan sonra bütün örgüler güzel olur yani emek verilen her iş güzeldir.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu