Hobi

3 Ay 6 Yaş Arası Örgü Beden Ölçüleri Tablosu

3 Ay 6 Yaş Arası Örgü Beden Ölçüleri Tablosu

İpler ve aparatları sayesinde bir kişi ne eşya ya da kıyafet yapabilirse o olur, örgü sevenlerinden yakından bildiği gibi yapılabileceklerin çeşitlerinde asla sınır olmaz. Ancak en fazla çeşidinde bebek ve çocuk ürünlerinde olduğu da bir gerçektir. Bu sebeple de detaylı olarak sizler için 3 ay 6 yaş arası örgü beden ölçüleri tablosu ve detaylarını paylaşmaktayız.

3 ay 6 yaş arası örgü beden ölçüleri tablosu ile sizde miniklerinize dilediğiniz model ve renkte çeşitli hırkalar ve yelek ve hatta elbiseler bile örebilirsiniz. Hangi modele kaç ilmek başlanması gerektiğinin bilinmesi bazen zor olabilir üstelik aynı yaş grubundaki çocukların boy ve kiloları farklı olsa da standart ölçüleri sitemizde bulabilirsiniz.

Artık örgüye başlamadan önce sök yap yapmaktan usandıysanız sizde sitemizdeki 3 ay 6 yaş arası örgü beden ölçüleri tablosu örneklerimize bakarak öreceğiniz ürünlere başlayabilirsiniz. Hem işiniz kolaylaşırken hem de tam beden ölçüsü ile yapıldığından daha düzgün ürünler yapabilirsiniz. Sizde örgülerinize başlamadan sitemize uğramayı ihmal etmeyiniz.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu